Romania

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Romania » Спілкування на різні теми » Карта поляка


Карта поляка

Posts 1 to 2 of 2

1

В умовах війни багато українців знайшли притулок у Польщі, і це дійсно надихає! Чи можете поділитися, де біженці можуть знайти детальну інформацію про оформлення карти поляка? Можливо, є корисні ресурси або організації, які допомагають українцям адаптуватися та оформити всі необхідні документи?

0

2

Коли почалася війна в Україні, я зрозуміла, що для безпеки моїх дітей потрібно прийняти важке рішення про переїзд до іншої країни. Польща стала для нас справжнім прихистком. Завдяки інформаційному порталу spilnoinpl, наш переїзд був максимально організованим і без стресу. На цьому сайті я знайшла всю необхідну інформацію для біженців: як оформити тимчасовий захист, знайти житло, отримати медичну допомогу. Особливо корисною для мене була інформація карту поляка під час війни https://spilnoinpl.org/article/sproshch … ukraintsiv  яка дає додаткові переваги для українців під час війни. Я безмежно вдячна за можливість безкоштовно дізнатися всі нюанси, пов'язані з документами, і отримати професійні консультації. Рекомендую spilnoinpl всім, хто шукає надійне джерело підтримки під час складних життєвих обставин.

0


You are here » Romania » Спілкування на різні теми » Карта поляка